"Acemi Bir Dergicinin Notları", 4 Yaşında! (Vol. 2)

2014-02-23 10:18:00
Acemi Bir Dergicinin Notları, 4 Yaşında! (Vol. 2) |  görsel 1

Dördüncü yaşa özel; duygulandırıcı, samimi ve keyifli yorumlar gelmeye devam ediyor. Bana destek olan herkese, gerçekten minnettarım! Bu güzel dileklerle blog dünyasındaki yolculuğuma devam etmek, nefis bir his. Sektörün başarılı  isimlerinin bu yorumları da, beni hayli sevindirdi. Keyifli okumalar! 

* "Acemi Bir Dergicinin Notları” nın 4. yılı kutlu olsun! Farklı röportajları ve içeriğiyle, hayli başarılı bulduğum bir blog. Röportaj sayesinde tanıştığım, daha sonra  da dostum olan ve  benim için çok kıymetli  André Leon Talley & Carrie Bradshaw ruhlu Buğra;  vizyonu açık, akıllı, çalışkan ve  tam anlamıyla bir dergi-mania. Kendisinin konulara ele alış biçimini de, çok beğeniyorum.

Sevgili Buğra, geleceğin çok parlak. Çok iyi işlere imza atacağına inanıyorum.  “Acemi Bir Dergicinin Notları”, iyi ki doğdun!

-Elif DİZDAROĞLU (Stylist& Fashion Director)

* Genç bir çocuk çıktı yıllar önce karşıma; Heygirl Dergisi'nde moda çekimimizi asiste etmek istedi. Onda görüdüğüm şeyler, istek, azim ve heyecandı. Yıllar sonra gördüm ki, tutarlılık da varmış bu özellikleri arasında. O yüzden çok sevdim belki de Buğra seni. O moda çekimi günü benimle yaptığın röportaj hem acemi hem de çok profesyonelceydi. Bakış açısı işte. Ben hep profesyonel yönünü gördüm senin.

Sonra ben Elle.com.tr'ye geçtim, seninle yine kesişti yollarımız. Blogger arayışım içinde biri senin ismini fısıldadı bana ve iyi ki, tekrar buluşmamızı sağladı. Ne güzel yazılar yazdın Elle.com.tr'ye.  Bana göre sen hep yazmalısın; ünlüler senin kaleminle daha bir renkleniyor, moda ve trendler seninle sanki hayat buluyor. Mutlu yazıyorsun ve mutlu ediyorsun. Güzel bakıyorsun ve güzel şeyler yazıyorsun.

Eminim (ama gerçekten çok eminim) bir gün çok büyük şeyler yazacaksın; bu kez "profesyonel" olduğun herkesçe kabul görecek.

Hep yaz olur mu?

Sevgiler.

-Sibel Çelen AĞIRGÖL (Genel Yayın Yönetmeni)

* Blog her ne kadar  "Acemi Bir Dergicinin Notları" olsa da yazılar hiç de acemice değil (işte bunlar hep alçak gönüllülük:). Buğra'nın iletişim becerilerinin ne kadar gelişmiş ve bu işe ne kadar yatkın olduğunu anlamak için bütün siteyi didik didik etmeye gerek yok, sadece birkaç yazıya bakmak yeterli. Samimiyet ve bu işi gönüllü bir şekilde yaptığı gerçeği de cabası! Eminin kendisi bir gün profesyonel bir dergici olacak. Nice "notlara" diyelim o zaman!

 -Arzu DALYAN (Serbest Yazar - Blue Jean / Pop Up)

 

0
0
0
Yorum Yaz