Beymen Collection’ın Özgür Kadını

2015-02-01 04:26:00
Beymen Collection’ın Özgür Kadını |  görsel 1
Beymen Collection’ın Özgür Kadını |  görsel 2
Beymen Collection’ın Özgür Kadını |  görsel 3

Haber: Gizem AYRİÇ

Beymen Collection, 2015 ilkbahar/yaz koleksiyonunda bu sezon uzaklarda olmayan içimizdeki özgür kadını vurguluyor. Kendinden emin ve özgün bir kadını seyahat tutkusuna odaklanarak anlatan Beymen Collection, değişik coğrafyalardan esintiler ve farklı kültürel yansımaları modernizmle buluştuyor.

Kadının netliğini siyah ve beyazda buluşturup, kırmızı dantel kumaşı farklı parçalarla kullanarak da bir yandan da çekiciliğe gönderme yapan bu koleksiyon, şehir hayatını benimseyen ve durmadan yeniyi keşfetmekten korkmayan Beymen Collection kadınının feminen yönünü ortaya koyuyor. Tek renk takım elbiseler, rahat denim parçalar ve el işlemelerine sahip uzun kutu ceketler ise maskülen duruşu temsil ediyor.

Netliği kadar romantik olan bu özgür kadın, makro siyah-beyaz ve mikro sarı-beyaz gül gölgesi desenine sahip ceket ve pantolonlarla da dikkat çekiyor. Geleneksellik ise unutulmayarak nakışlı siyah parçalar, pantolon ve ceket birlikteliğiyle kullanılarak modern bir sunumla gözler önüne seriliyor. Rahatlığı, çekiciliği ve şıklığı bir arada sunan Beymen Collection’ın yaratığı bu özgür ruhlu kadın bu sezon her yerde karşımıza çıkacak gibi gözüküyor.

 

29
0
0
Yorum Yaz