Ian Somerhalder ve Nina Dobrev, Ayrıldı!

2013-05-19 01:52:00
Ian Somerhalder ve Nina Dobrev, Ayrıldı! |  görsel 1
Ian Somerhalder ve Nina Dobrev, Ayrıldı! |  görsel 2
Ian Somerhalder ve Nina Dobrev, Ayrıldı! |  görsel 3
Ian Somerhalder ve Nina Dobrev, Ayrıldı! |  görsel 4

Yazı: Y. Buğra Levent

“The Vampire Diaries” in başrol oyuncuları Ian Somerhalder ile Nina Dobrev arasındaki imrendiren ilişkinin ne yazık ki bittiğini öğrendik! 2011 yılında sevgili olduklarını açıklayan ikili, 2009 yılından beri devam eden dizide başarılı oyunculuk performansları sergiliyorlardı.

Dedikodulara göre, hala iki iyi arkadaş olduklarını belirten çiftin- ki bu gelenekseldir, hep bu ve bunun türevi  açıklamalar yapılır ayrılıklardan sonra!- arasında 11 yaş olduğunu da belirtelim. Acaba ayrılıkları yaş farkından mı kaynaklanıyor?  Bu sorunun cevabını, elbette bilemeyiz ama Nina’nın kendinden büyük sevgilisi sayesinde; kendini daha özgüvenli, huzurlu ve mutlu hissettiği aşikar. Neden dersen; yaşça büyük biri tarafından tercih edilmiş olmak ve onun ilişki geçmişinde yer almak bile, sana kendini daha özel hissettirebilir. Ancak unutma ki; karşındaki kişi, senin bazı önceliklerini göz ardı edip, kendisinin beklentilerini fazlaca üstte tutabilir ve bu da  senin için oldukça rahatsız bir durum haline gelebilir. O yüzden, aman dikkat!

Konumuza dönmek gerekirse…  Stylish bir ikililerdi ve nişanlılardı- dolayısıyla ilişkileri, evliliğe doğru gidiyordu-.  Tahminimizce aşklarını fazlaca göz önünde yaşayan bu çiftin,  kıskanılma olasılığı çok yüksek. Bildiğin üzere; onları sempatik bulanlar kadar, itici bulanlar da olabilir. Bu ufak detayı es geçmiş olmaları, bu ilişkinin sonunu getiren etkenlerden biri oldu mu, bilinmez; ama bu ayrılığın bizim için beklenmedik  bir gelişme olduğunu da ekleyelim.  Belki bir gün, bambaşka şartlar altında yeniden bir araya gelirler. Ne dersin?  :)

 

33032
0
0
Yorum Yaz