Tam Anlamıyla Şirinlik Muskası: Chris Colfer

2014-03-03 10:30:00
Tam Anlamıyla  Şirinlik Muskası: Chris Colfer |  görsel 1
Tam Anlamıyla  Şirinlik Muskası: Chris Colfer |  görsel 2

Yazı: Ayşenur ÇİÇEK

Editör: Y. Buğra LEVENT

“Glee”nin sevilen  karakteri Kurt'ü  canlandıran Chris Colfer, son zamanların en yetenekli oyuncularından biri. Hatta  İrlanda kökenli olan Chris, yakın arkadaşları tarafından İrlanda’nın meşhur Erf’lerine benzetiliyor.  :) 23 yaşındaki yakışıklı aktör,  5 yıldır “Glee” setlerinde pozitif enerjisi yüksek ve yetenekli bir karakteri canlandırıyor.

Dizide gay karaktere hayat veren Chris'in gerçek hayattaki cinsel yönelimi de aynı. Hatta bu gerçeği, dizi sayesinde keşfettiğini söyleyenler bile var. Kurt karakterini kendisiyle çok özdeşleştirmiş olacak ki;  o, nasıl renkli bir karakterse,  Chris de öyle ! Yaşı bu kadar gençken, ufak da olsa yazarlık deneyimi var Chris'in. Kendisi, ''The Land Of Stories '' adlı masalsı bir çocuk kitabı serisinin yazarı.

Dizide sevgilisi olan ve daha sonra da nişanlandığı Blain karakterine hayat veren Darren Cris ile çok yakıştırılsalar da; Chris, gerçek hayattaki sevgilisiyle çok sempatik görünüyor.

Geleceğin sağlam aktörlerinden olmaya hazırlanan Chris'i daha yakından tanımak için onu Twitter’dan takip etmenizi öneririm! 

twitter.com/chriscolfer  

0
0
0
Yorum Yaz